Китай інвестує $100 млрд в очищення води у водоймах


Китай інвестує $100 млрд в очищення води у водоймах

Китай бореться за чистоту води. У країні за перші шість місяців цього року запущено 8 тисяч проектів з очищення води, загальна сума інвестицій у які згодом складе $100 млрд.

У першій половині 2017 року в Китаї було запущено близько 8 тисяч проектів з очищення води, відповідно до проектів, інвестиції в них складуть 667,4 млрд юанів ($100 млрд), пише Reuters.

Проекти були розроблені в рамках плану дій 2015 року із запобігання забрудненню води і охоплюють 325 ділянок забруднених підземних вод по всій країні. Всього було зафіксовано 343 забруднені водойми, і вже на 95% з них розпочато роботи з очищення.

Якість води у Китаї стала падати через неконтрольований розвиток промислових підприємств. В цьому році якість води помітно покращилася завдяки вжитим заходам.

Інженери канадського Університету Райерсона розробили метод очищення промислових стічних вод, який, ймовірно, сподобався б в Китаї. За його допомогою можна очистити стічні води за 3 хвилини. Питання чистої води — це питання світового рівня, а тому в 2018 році планується також встановити плавучий бар’єр для збирання сміття в Тихому океані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування