Французький стартап розшукує інвестиції на запуск водного електротаксі


Французький стартап розшукує інвестиції на запуск водного електротаксі

Стартап SeaBubble, що представив навесні прототип електричного човна для міського водного таксі, планує реалізувати свою ідею в Парижі. Для цього SeaBubble збирається залучити від €50 до €100 млн інвестицій до кінця вересня.

Французький яхтсмен Ален Тебо хоче створити міське водне таксі на електротязі, пише VentureBeat. Він планує залучити від €50 до €100 млн до кінця вересня.

Стартап SeaBubbles вперше представив повномасштабний прототип електричного човна на підводних крилах в березні цього року. Судно може досягати максимальної швидкості в 26 км/год, і вже ведуться роботи над більш швидкісною версією, яка зможе розганятися до 55 км/год.

Човен можна буде викликати за допомогою додатку, аналогічного Uber. До 2018 року SeaBubbles планує випустити від 3 до 5 тисяч електрочовнів для перевезення людей по Сені. У червні цього року на річці вже пройшли випробування SeaBubbles.

Стартап вже зіткнувся з деякими проблемами — наприклад, намагаючись переконати паризьку владу збільшити максимальну швидкість на річці Сена. Хоча мер Парижа Енн Ідальго підтримала ідею із створенням водного таксі в червні цього року, і Еммануель Макрон, президент Франції, також висловлювався за ідею річкового електричного таксі, коли був міністром економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування