Фахівці розповіли, за яких умов Британія зможе скоротити імпорт нафти вдвічі


Фахівці розповіли, за яких умов Британія зможе скоротити імпорт нафти вдвічі

Поступове припинення продажів нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами у Великобританії може призвести до скорочення імпорту нафти вдвічі в найближчі два десятиліття, свідчать дані дослідження екологічних і благодійних організацій.

Наприкінці липня уряд Великобританії висловився за повну заборону на продаж таких автомобілів на території країни до 2040 року.

Однак у доповіді Green Alliance за підтримки CAFOD, Christian Aid, “Грінпісу” і Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) рекомендується більш швидкий перехід на автомобілі з нульовими викидами – до 2030 року. У такому разі Великобританія зможе зменшити закупівлю нафти за кордоном на 51% до 2035 року та збільшити інвестиції у власну інфраструктуру, включаючи станції зарядки електрокарів.

Доповідь опубліковано в очікуванні доопрацювання урядової стратегії в галузі екологічно чистої енергетики.

Крім того, Green Alliance рекомендує британській владі підтримати інвестиції у вивчення і експлуатацію відновлюваних джерел енергії. Згідно з попередніми прогнозами, ці інвестиції досягнуть піку на рівні 6,2 млрд фунтів стерлінгів ($8 млрд) в поточному фінроці, що завершується 31 березня 2018 року, а до 2020-2021 фінроку скоротяться до менш ніж 300 млн фунтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування