0 800 307 555
0 800 307 555

Укрзалізниця планує взяти в лізинг до 30 локомотивів від General Electric


Укрзалізниця планує взяти в лізинг до 30 локомотивів від General Electric

ПАТ “Укрзалізниця” в першому півріччі 2018 року розраховує отримати в лізинг від 20 до 30 локомотивів від американського “гіганта” галузі General Electric.

Про це в коментарі журналісту Укрінформу розповів фінансовий директор “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев.

“Зараз ми ведемо переговори з General Electric з приводу придбання в лізинг від 20 до 30 локомотивів на першу половину 2018 року, якщо нам вдасться оперативно все узгодити”, – розповів фіндиректор.

Він зазначив, що перші локомотиви, які будуть отримані в лізинг, підуть на посилення рухомого складу на ділянці Камиш-Зоря-Волноваха.

За словами Рязанцева, зараз тривають переговори з кількома американськими і вітчизняними банками щодо фінансування проекту.

“Крім того, це складова не тільки нас, двох кооперацій, це ще повинна бути додаткова банківська або лізингова організація, яка це профінансує. Ми зустрічалися в Штатах з Ex-Im Bank (Експортно-імпортний банк США – ред.) і з OPIC (корпорація приватних закордонних інвестицій – ред.) і тут (в Україні – ред.) ще з кількома банками. Сьогодні ми перебуваємо в стадії переговорів, але я думаю, це не стане нам на заваді досягти узгодження якнайшвидше. І все ж перше півріччя – реальні терміни для придбання локомотивів у лізинг”, – розповів він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua