У світі різко змінилися країни-локомотиви економіки - Bloomberg


У світі різко змінилися країни-локомотиви економіки - Bloomberg

Новими локомотивами світової економіки за результатами зростання глобального ВВП стали єврозона і Японія, які до цього гальмували глобальний економічний розвиток.

За оцінкою аналітиків, протягом II кварталу 2017 року зростання глобального ВВП прискорилося до максимуму за 2,5 року і склало більше 4% в річному вираженні, пише Bloomberg.

Також експерти прогнозують, що світова економіка продемонструє зростання на 3,4 і 3,5% в 2017 і 2018 роках.

Повідомляється, що прискорення зростання світового ВВП відбувається за рахунок Японії та єврозони. Зокрема, економіка єврозони після декількох років незначного зростання продемонструвала збільшення на 0,6 і 2,2% в квартальному і річному вираженні в порівнянні з 0,3 і 1,6% у відповідному періоді 2016 року. Лідерами зростання ВВП єврозони є Іспанія, Італія і Франції.

Водночас ВВП Японії в квартальному вираженні зріс на 1% (4% в річному вираженні), що дозволило країні вийти на перше місце за темпами економічного зростання серед країн “Великої сімки”.

Також повідомляється, що в Японії на тлі високого внутрішнього попиту шостий квартал поспіль спостерігається економічне зростання.

Довідка Finance.UA:

  • Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогнози зростання світового ВВП в 2017 і 2018 роках.
  • Так, згідно з прогнозом Fitch, в 2017 році зростання ВВП складе 3% (червневий прогноз – 2,9%), а в 2018 році очікуване зростання світової економіки складе 3,2% (у червні – 3,1%).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування