0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китайська компанія обійшла Apple за продажами смартфонів у Європі


Китайська компанія обійшла Apple за продажами смартфонів у Європі

Південнокорейський виробник Samsung Electronics став лідером за обсягами продажу смартфонів на ринку Центральної та Східної Європи в другому кварталі 2017 року, при цьому на друге місце, обійшовши Apple, знову вийшла китайська Huawei.

Про це свідчать дані дослідницької компанії Canalys.

Samsung збільшив обсяги продажу смартфонів у регіоні у квітні-червні на 14% – до 4,9 млн одиниць – завдяки високому попиту на пристрої серій Galaxy A і Galaxy J.

Huawei продала 1,8 млн смартфонів, випередивши Apple менше ніж на 50 тис. проданих пристроїв, переважно за рахунок смартфонів низької та середньої цінової категорій.

“Huawei ненадовго здала позиції, опустившись нижче Apple за обсягами продажу в І кварталі цього року, – зазначає аналітик Canalys Бен Стентон. – Проте тепер китайська компанія знову попереду, її обсяги продажу в ІІ кварталі зросли на 11%”.

Частка Samsung на ринку смартфонів Центральної та Східної Європи в ІІ кварталі поточного року становила 32%, Huawei – 12%, Apple – 11%, китайських Xiaomi і Lenovo – відповідно 7% і 5%.

Тим часом лідерами на глобальному ринку “розумних” браслетів у ІІ кварталі стали китайські Xiaomi та Fitbit, залишивши Apple третє місце.
Xiaomi продала 3,5 млн “розумних” браслетів, Fitbit – 3,3 млн одиниць, тоді як Apple – лише 2,7 млн пристроїв AppleWatch, повідомила Canalys.
Згідно з прогнозом компанії, ринок смарт-годинників зросте в другому півріччі 2017 року за рахунок просування “розумного” годинника з підтримкою стільникового зв’язку.

Виробники смарт-годинників можуть продати ще близько 12 млн пристроїв до кінця поточного року.

У другому кварталі глобальні обсяги продажу “розумного” годинника збільшилися на 8%, зазначено в огляді Canalys.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування