Нафта дешевшає на даних про збільшення видобутку в США


Нафта дешевшає на даних про збільшення видобутку в США

Світові ціни на нафту знижуються в останній день робочого тижня, – інвестори продовжують відігравати дані про зростання видобутку “чорного золота” в США, свідчать дані торгів.

Зазначається, що вартість жовтневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,17% – до 51,92 долара за барель. Ціна вересневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зменшувалася на 0,16% – до 48,95 долара за барель.

Раніше на цьому тижні міненерго США повідомило, що за тиждень, що завершився 28 липня, видобуток нафти в країні зріс на 0,21%, або на 20 тисяч барелів на добу, до 9,43 мільйона барелів на добу. Водночас комерційні запаси нафти знизилися менше, ніж очікували експерти – на 1,5 мільйона барелів, або на 0,3%, до 481,9 мільйона барелів.

Пізніше в п’ятницю інвестори очікують даних американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes, a GE Company (BHGE) про динаміку кількості бурових установок в країні. За підсумками попереднього робочого тижня їх число в США зросло на вісім (дві нафтові і шість газових), або на 0,8%, до 958 одиниць. У річному вираженні число бурових установок зросло на 495 штук, або в 2,1 рази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування