Україна і Великобританія домовилися про подвоєння квот на автоперевезення


Україна і Великобританія домовилися про подвоєння квот на автоперевезення

Квоти дозволів для перевізників України та Великобританії збільшено в 2 рази – до 3600 штук для кожної країни, починаючи з 2017 року, такий результат засідання українсько-британської змішаної комісії про міжнародні автомобільні перевезення, що пройшло в Києві 2-3 серпня.

“Починаючи з 2018 року, сторони почнуть роботу над проектом Протоколу про внесення змін до чинної міжурядової угоди. Даний документ передбачає, що перевезення транспортними засобами категорії Євро-5 і вище будуть здійснюватися без дозволів з 2019 року”, – йдеться в повідомленні Мінінфраструктури за підсумками переговорів.

Відомство нагадує, що останнє засідання комісії пройшло в 2003 році, а квота дозволів для українських перевізників, починаючи з 2011 року, не переглядалася і становить 1800 універсальних дозволів на рік.

Мінінфраструктури уточнює, що на поточний рік квота дозволів “Універсальний” складе 1950, “Універсальний Євро-3” – 1200 і “Універсальний Євро-4” – 450, тоді як на 2018 рік попередньо “Універсальний” – 300, “Універсальний Євро-3 “- 2400 і” Універсальний Євро-4 “- 900.

Починаючи з 2019 року, сторони не будуть здійснювати обмін дозволами “Універсальний”, дана кількість дозволів перейде в категорію “Універсальний Євро-3”. Це пов’язано з чинними вимогами національного законодавства Великобританії, пояснило відомство.

Наступний раунд переговорів призначений на третій квартал 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування