218
Італія допоможе Україні з реформами в фінансовій сфері
— Казна та Політика
Італія надасть практичну підтримку в реалізації реформ України у фінансовій сфері.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України в Facebook за результатами сьогоднішньої зустрічі міністра фінансів та економіки Італії П’єра Карло Падоана з міністром фінансів України Олександром Данилюком.
“Міністри обговорили питання реалізації програми МВФ, реформу банківського сектора, енергетичної сфери, антикорупційну і пенсійну реформи”, – йдеться в повідомленні.
Згідно з інформацією прес-служби, особливу увагу було приділено питанню створення в Україні Служби фінансових розслідувань – органу по боротьбі з економічними злочинами проти держави, чий функціонал буде схожий з діяльністю італійської фінансової гвардії.
Так, міністр Падоан підкреслив, що це дуже добре, що така служба буде створюватися в Україні “з нуля”. На його думку, це дозволить зменшити корупційні ризики і створити якісно нову і професійну структуру.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Міжнародна підтримка сприятиме стабільності гривні у 2026 році — Пишний
Скільки податків заплатив ІТ-бізнес України у 2025 році (інфографіка)
Військовий збір: надходження зросли більш ніж утричі
Італія надала 1 мільйон євро на посилення кібербезпеки України
Дрони для фронту можуть подешевшати
Литва виділила понад 14 млн євро на відновлення України
