Morgan Stanley перевершив за капіталізацією Goldman Sachs вперше за 10 років


Morgan Stanley перевершив за капіталізацією Goldman Sachs вперше за 10 років

Американський банк Morgan Stanley, що зайняв після фінансової кризи досить обережну позицію, в понеділок перевершив за капіталізацією свого конкурента – Goldman Sachs Group Inc., який дотримується більш вільного підходу до бізнесу, що відзначено вперше за 10 років, пише газета The Wall Street Journal.

Акції Morgan Stanley подорожчали за підсумками торгів 24 липня на 0,3% – до $46,71, що є максимальною ціною з березня і відповідає капіталізації банку на рівні $86,4 млрд, свідчать дані FactSet.

Вартість акцій Goldman Sachs опустилася в понеділок на 1% – до $218,18, що відповідає капіталізації в $85,88 млрд. Таким чином, ринкова вартість Morgan Stanley вища приблизно на $500 млн у порівнянні з Goldman Sachs.

Раніше спостерігалася зворотна ситуація: у 2009 році різниця між капіталізацією Goldman Sachs і Morgan Stanley досягала $53 млрд на користь Goldman.

Goldman Sachs демонстрував досить сильні показники після фінансової кризи 2008 року. Однак в останні роки банк страждав від послаблення волатильності світових фінансових ринків, а також посилення регулювання, що зробило торгові операції з цінними паперами та деривативами менш прибутковими.

Morgan Stanley, який насилу вийшов з кризи, сфокусувався на більш стабільних напрямках бізнесу, включаючи управління активами заможних клієнтів, і скоротив операції з торгівлі активами з фіксованою прибутковістю.

Прибуток і виручка Morgan Stanley за другий квартал 2017 року перевершили прогнози ринку, в той час як результати Goldman Sachs розчарували інвесторів: виручка банку від операцій з цінними паперами з фіксованою прибутковістю, валютами та сировиною (FICC) впала на 40%.

Капіталізація Goldman Sachs перевищувала ринкову вартість Morgan Stanley з 2007 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua