НБУ продає прострочені українські кредити через США


НБУ продає прострочені українські кредити через США

Американські майданчики FFN і DebtX оголосили перші торги – $410 млн “поганих” кредитів у заставі НБУ.

Так, американські спеціалізовані майданчики First Financial Network (FFN, Оклахома-Сіті) і The Debt Exchange, Inc. (DebtX, Делавер) оголосили про дебютні для них первинні продажі прострочених кредитів від імені Національного банку і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) України, передає агентство Інтерфакс-Україна.

“На початковому етапі відбудеться продаж пакета з 52 кредитів на загальну суму $170 млн. (4,6 млрд грн)”, – повідомила FFN, відзначаючи, що діє також від імені Нацбанку України.

Згідно з повідомленням, пропонований через цей майданчик пакет складається з комерційних кредитів, за якими не виконуються кредитні зобов’язання. Різні кредити з цього пакету забезпечені різними видами застави, включаючи великий діючий роздрібний продуктовий бізнес, завод з виробництва устаткування, компанії з переробки сільськогосподарської продукції, комерційні об’єкти нерухомості, землю та інші активи.

FFN уточнює, що мова йде про продаж цього портфеля одним лотом, і додає, що потім очікуються більші продажі.

Згідно з повідомленням, інформація, необхідна для проведення due diligence, буде доступна кваліфікованим інвесторам через захищений веб-сайт, а онлайн-торги призначені на 19 вересня 2017 року.

“Від імені ФГВФО компанія DebtX проводить закритий аукціон вартістю близько 6,5 млрд грн ($240 млн) за кредитами, отриманими від ліквідації декількох банків”, – сказано в оголошенні на сайті іншого майданчика.

DebtX вказує, що матеріали для due diligence будуть доступні найближчим часом, а пропозиції почнуть прийматися у вересні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua