У США наполягають на введенні стандартів фінансового обліку для сфери криптовалют


У США наполягають на введенні стандартів фінансового обліку для сфери криптовалют

Рада зі стандартів фінансового обліку США (FASB) розглядає питання про необхідність розробки керівних принципів для компаній, що працюють з біткоїном та іншими криптовалютами. Про це пише Reuters.

За інформацією агентства, FASB поки ще не визначився з тим, чи буде відомство займатися розробкою стандартів фінансового обліку для компаній, що працюють з електронними валютами. Однак відповідний запит був направлений з боку Палати цифровий комерції (CDC), що базується у Вашингтоні — некомерційної групи, яка відстоює інтереси представників індустрії цифрових валют.

Як заявила голова CDC Періенн Боринг, відсутність галузевих стандартів створює бар’єри як для інвесторів, так і для підприємців.

“Відсутність стандартів обліку для цифрових валют є серйозною проблемою для компаній, що бажають впроваджувати інновації і інвестувати в цю цікаву передову технологію. Це може стримувати економічне зростання Сполучених Штатів”, — зазначила вона.

Таким чином, існує висока ймовірність того, що за ініціативою Палати цифровий комерції FASB все ж таки приступить до розробки стандартів фінансового обліку для цифрових активів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua