Міноборони отримає 600 мільйонів на танки "Оплот" і ракети "Вільха"


Міноборони отримає 600 мільйонів на танки "Оплот" і ракети "Вільха"

Уведеним в дію рішенням РНБО передбачається виділення Міністерству оборони додаткових бюджетних призначень у розмірі 600 млн грн на сучасне озброєння та військову техніку.

Зокрема, на виконання дослідно-конструкторських робіт з розробки новітнього ракетного озброєння буде виділено 300 млн грн, ще 300 млн грн – на поставку танків “Оплот”. Про це йдеться у рішенні РНБО України від 10 липня “Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році”, оприлюдненому на сайті Президента України.

Згідно з документом, РНБО доручила Кабінету міністрів внести до Верховної Ради пропозиції до проекту закону “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (№ 6600 від 21 червня 2017 року), який готується до другого читання.

Зокрема, пропозиції стосуються встановлення додаткових бюджетних призначень для Міністерства оборони України. Пропонується виділити МОУ додаткові 4 млрд грн за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету України (конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення).

З цієї суми 1 млрд грн планується спрямувати на закупівлю озброєння та військової техніки, на закупівлю та виробництво боєприпасів – 1,4 млрд грн, будівництво житла для військовослужбовців – 1 млрд грн.

Ще 600 млн грн передбачено спрямувати на “сучасне озброєння та військову техніку” – “зокрема, на виконання дослідно-конструкторських робіт з розробки новітнього ракетного озброєння – 300 млн гривень, поставку бронетанкового озброєння БМ “Оплот” – 300 млн гривень”, зазначається у рішенні РНБО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua