Як звільнити заблокований автомобіль


Як звільнити заблокований автомобіль

Кількість автомобілів на дорогах і паркінгах в останні кілька років суттєво збільшилася. Водії від безвиході часто кидають свої автомобілі не тільки де попало, але і як попало, часто блокуючи виїзд/проїзд іншим учасникам дорожнього руху. Як бути, якщо Ваш автомобіль заблокували?

Слід перевірити, чи не залишив водій записки з номером свого телефону. Не виключено, що у нього просто не було можливості припаркувати автомобіль в іншому місці.

Якщо номера немає, подивіться на кути лобового скла. Деякі сигналізації мають спеціальний датчик для виклику власника машини, у який потрібно постукати. Зазвичай він закріплюється в кутку лобового скла.

Можна з достатньою силою нанести удар ногою по колесу. Спрацює сигналізація, і власник машини, найімовірніше, з’явиться.

Можна просто подзвонити в поліцію і повідомити про блокування виїзду. Поліцейські або самі настійно порекомендують власнику прибрати машину, або пришлють евакуатор.

Не зовсім законним, але не менш ефективним способом буде перетягування перешкоди в бік за допомогою друзів на позашляховику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua