Нафтові ціни знижуються


Нафтові ціни знижуються

Світові ціни на нафту зменшуються в п’ятницю вранці більш ніж на 1,2% в рамках корекції після сильного зростання в четвер, інвестори також відіграють дані про зростання видобутку сировини, свідчать дані торгів.

Станом на 07.58 вартість вересневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зменшувалася на 1,21% – до 47,53 долара за барель. Ціна серпневих ф’ючерсів на нафту марки WTI знижувалася на 1,25% – до 44,95 долара за барель. В ході торгів четверга вартість марки WTI росла більш ніж на 3%.

У четвер міненерго США повідомило, що комерційні запаси нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 30 червня, знизилися на 6,3 мільйона барелів, або на 1,2% – до 502,9 мільйона барелів. Аналітики вважали, що запаси знизилися на 0,45%, або на 2,283 мільйона барелів, до 506,917 мільйона барелів. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу (Cushing) знизилися на 1,3 мільйона барелів, склавши 59,5 мільйона барелів. В результаті нафтові ціни стали зростати.

Сприяють нинішньому корекційному зниженню і дані про те, що видобуток нафти в США за тиждень, за даними міністерства, зріс на 0,95%, або на 88 тисяч барелів на добу, до 9,338 мільйона барелів на добу. “Нафтові ціни спочатку зміцнилися на тлі більш сильного зниження запасів, ніж очікувалося. … Однак ентузіазм був короткочасним, оскільки ринок звернув увагу на чергове зростання видобутку в США”, – наводить агентство Рейтер думку аналітиків банку ANZ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua