Google з'ясував найбільш популярні в українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном


Google з'ясував найбільш популярні в українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном

Літо наближається до свого екватора, тому саме час задуматися про те, де провести свою відпустку. Якщо ви досі не визначилися з місцем відпочинку, то Google Україна може допомогти вам в пошуках — пошуковик проаналізував запити українських користувачів зі словами “отдых в… /відпочинок в …” з початку поточного року і з’ясував найпопулярніші напрямки відпочинку в Україні та за кордоном.

Не дивно, що для відпочинку за кордоном в українців стабільно котрий рік найпопулярнішим напрямком залишається Туреччина. На другому місці розташувався Єгипет, а на третьому — Болгарія. Вперше в число найпопулярніших країн для відпочинку за запитами українців потрапила Албанія.

В цілому гаряча десятка зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:

 1. Туреччина
 2. Єгипет
 3. Болгарія
 4. Грузія
 5. Чорногорія
 6. Албанія
 7. Греція
 8. Кіпр
 9. Хорватія
 10. Іспанія

Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов’язаних з українськими курортами. У цьому році найбільш популярним у користувачів Google Україна став відпочинок в Бердянську, Одесі та Карпатах. А перша десятка популярних напрямків відпочинку в Україні така:

 1. Бердянськ
 2. Одеса
 3. Карпати
 4. Кирилівка
 5. Затока
 6. Генічеськ
 7. Скадовськ
 8. Лазурне
 9. Залізний Порт
 10. Крим
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua