ФАО знизила прогноз світового виробництва пшениці через ЄС і Україну


ФАО знизила прогноз світового виробництва пшениці через ЄС і Україну

ФАО (продовольча і сільськогосподарська організація ООН) знизила прогноз світового виробництва зерна в 2017 році на 1,2 млн тонн, до 2 млрд 593 млн тонн через очікуване скорочення врожаю ячменю і пшениці, головним чином в ЄС.

Таким чином, світове виробництво зернових може опинитися на 0,6% менше, ніж в 2016 році, повідомила ФАО.

Згідно з її оцінкою, обсяг виробництва пшениці в 2017 році складе 739,9 млн тонн, що на 3,3 млн тонн (на 0,4%) нижче, ніж очікувалося в червні. Основною причиною перегляду прогнозу стали очікування більш низького врожаю в країнах Євросоюзу та в Україні, де встановилася суха погода, що може призвести до зниження врожайності.

Прогноз світового виробництва фуражного зерна, навпаки, був підвищений – на 1,9 млн тонн, до 1 млрд 350 млн тонн. Це пов’язано з очікуваним збільшенням врожаю кукурудзи завдяки розширенню посівних площ у США, а також поліпшенням видів на урожай в Південній Америці на тлі сприятливої погоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ФАО знизила прогноз світового виробництва пшениці через ЄС і Україну» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua