Німеччина отримала 35% електроенергії від чистих джерел


Німеччина отримала 35% електроенергії від чистих джерел

У першому півріччі 2017 року частка відновлюваної енергетики для енергомереж, транспорту і систем обігріву склала 15,2%. При цьому частка чистих джерел у виробленні електрики досягла рекордних 35%. Такі результати представила Німецька федерація відновлюваної енергетики (BEE).

За перші шість місяців 2017 року відновлювані джерела в Німеччині виробили 15,2% від загальної кількості електроенергії для загальних потреб, транспорту і систем обігріву. У минулому році цей показник становив 14,8%.

В різних секторах відсоток використання відновлюваних джерел різниться. Так, частка чистих джерел у виробленні електроенергії в цілому склала 35% — на 2% більше, ніж у першому півріччі 2016 року і на 20% більше, ніж у США. Водночас, для потреб транспорту чисті джерела виробили лише 5,1% енергії, а для роботи обігрівальних систем — 13,6%. За словами керуючого директора Німецької федерації відновлюваної енергетики (BEE) Гаральда Апхофа, таких результатів недостатньо.
«Щоб виконати умови Паризької кліматичної угоди та досягти встановлених цілей ЄС, нам потрібно більш активно інтегрувати відновлювані джерела енергії», — заявив Апхоф в інтерв’ю Deutsche Welle.

До 2020 року країни Євросоюзу повинні отримувати 20% енергії від чистих джерел. За даними ВЕФ, лише 11 з 28 країн-учасниць ЄС вже досягли заявлених показників. Німеччині поки що не вистачає 3%, щоб досягти встановленої частки в 18%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Німеччина отримала 35% електроенергії від чистих джерел» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua