Міжнародні резерви України зросли майже до $18 мільярдів


Міжнародні резерви України зросли майже до $18 мільярдів

Міжнародні резерви України на 1 липня 2017 року склали 17,97 млрд дол. США в еквіваленті, що на 2% вище від показника на 1 червня.

Як повідомляється на сайті Національного банку України з посиланням на попередні дані, всього за перше півріччя зростання резервів становило 16%.

Сприятлива ситуація на зовнішніх ринках дозволила Національному банку і надалі купувати валюту для поповнення міжнародних резервів, не створюючи при цьому перешкод для зміцнення гривні.

Під час інтервенцій минулого місяця Національний банк купив 301.6 млн. дол. США (з них 101.0 млн. дол. США – з інтервенціями у формі запиту найкращого курсу). Водночас, обсяг проданої за інтервенціями валюти склав 1,4 млн. дол. США. Жодного аукціону з продажу валюти в червні не проводилося, продаж валюти здійснювався шляхом інтервенцій за єдиним курсом для підтримки функціонування міжбанківського валютного ринку, тимчасово дезорганизованного через недавні кібератаки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Міжнародні резерви України зросли майже до $18 мільярдів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua