Фіскали відключили програму звітності "M.E.Doc" - кіберполіція


Фіскали відключили програму звітності "M.E.Doc" - кіберполіція

Державна фіскальна служба (ДФС) в даний час відмовилася від використання найпопулярнішої на ринку програми податкової звітності “M.E.Doc” у зв’язку зі звинуваченнями департаменту кіберполіції Національної поліції України на адресу її розробника про використання цієї програми в масштабній кібератаці.

ДФС вже відключила медок”, – написала кіберполіція на своїй сторінці в мережі Facebook.

У ДФС повідомили, що зможуть прокоментувати ситуацію дещо пізніше.

У свою чергу розробник ПЗ “M.E.Doc”, який з 27 червня категорично заперечував використання програми в кібератаці, 5 липня визнав “безпрецедентний факт злому”, в результаті якого в продукт був внесений шкідливий програмний код в пакет оновлення.

Згідно з повідомленням на сторінці в мережі Facebook, розробник створив оновлення, яке “гарантовано виключає загрози для користувачів”, проте в ході обшуку поліцією за участю СБУ 4 липня сервери компанії були тимчасово вилучені для аналізу проникнення.

“Таким чином, поки ми позбавлені можливості випустити оновлення з підвищеним ступенем безпеки”, – констатує розробник, пропонуючи департаменту кіберполіції під його чітким контролем і з застосуванням додаткових методів захисту якомога швидше випустити оновлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua