Volvo припинить виробляти машини з бензиновими двигунами 2019 року


Volvo припинить виробляти машини з бензиновими двигунами 2019 року

Всі легкові автомобілі Volvo будуть оснащуватися електродвигунами або гібридними моторами, починаючи з 2019 року, заявив гендиректор автовиробника Хакан Самуельссон.

Таким чином, Volvo стала першим великим виробником автомобілів, який оголосив про відмову від традиційних двигунів внутрішнього згоряння.

“Volvo Cars пообіцяла продати 1 млн електромобілів до 2025 року, а ми звикли виконувати свої обіцянки, – наводить його слова Financial Times. – Саме так ми маємо намір цього домогтися”.

Відзначається, що після придбання Volvo китайською Geely в 2010 році компанія активізувала свої зусилля із розробки і впровадження електромоторів. Китай є найбільшим у світі ринком для автомобілів з такими двигунами, а Geely – єдина китайська автокомпанія, що поставляє свою продукцію в США, другий за величиною ринок.

В даний час ринок електромобілів порівняно малий – в 2016 році менше ніж 1% проданих машин були оснащені електродвигунами. Проте популярність таких автомобілів зростає – у січні-березні 2017 року обсяг продажів зріс на 40% у річному вираженні, до 191,7 тис., за даними сайту EV-Volumes.com.

Якщо такі темпи зростання збережуться, до 2030 року 80% всіх реалізованих автомобілів будуть їздити на електриці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua