НКРЕКП підвищила тариф на постачання гарячої води для "Київенерго"


НКРЕКП підвищила тариф на постачання гарячої води для "Київенерго"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила для ПАТ “Київенерго” тариф на постачання гарячої води і знизила тариф на опалення.

Як повідомив голова НКРЕКП Дмитро Вовк, відповідне рішення було ухвалене сьогодні в ході засідання Нацкомісії.

“За результатами прозорого розгляду за підтримки КМДА було прийнято рішення про підтримку проекту”, – сказав він.

Зокрема, тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для населення “Київенерго” встановлено на рівні 84,45 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за умови підключення рушникосушок до систем гарячого водопостачання і 78,08 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за відсутності рушникосушок.

Крім того, тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків встановлені на рівні 67,80 грн за 1 куб. м (без ПДВ) – за умови підключення рушникосушок і 62,68 грн за 1 куб. м (без ПДВ) за їх відсутності.

Також тарифи ПАТ “Київенерго” на послугу з централізованого опалення для населення встановлені на рівні 1414,45 грн/Гкал (з ПДВ) для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії та 32,91 грн за 1 кв. м опалювальної площі на місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «НКРЕКП підвищила тариф на постачання гарячої води для "Київенерго"» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua