Південна Корея має намір запровадити жорстке регулювання криптовалют


Південна Корея має намір запровадити жорстке регулювання криптовалют

У Південній Кореї розпочалася підготовка нових законодавчих актів, покликаних ввести в правове поле операції з криптовалютами. При цьому нове регулювання може виявитися досить жорстким, повідомляє The Korea Herald.

За інформацією видання, представник правлячої Демократичної партії Пак Йон Чжи готує три нові законопроекти, які створять нормативно-правову базу для обігу в країні криптовалют біткоїна і Ethereum.

Зокрема, будуть запропоновані поправки до існуючого закону про електронні фінансові транзакції, які, в разі їх прийняття, будуть означати регулювання діяльності трейдерів і компаній, що оперують з криптовалютами, та їх підзвітність фінансовим відомствам.

Сам автор поправок каже, що зараз в Південній Кореї «відсутній державний захист, який би гарантував цінність цифрових валют». Також він звертає увагу на необхідність вирішити проблему неможливості обміну цифрових валют на інші існуючі валюти і – що звучить досить цікаво – «можливий хаос в національній економіці після того, як бульбашка цифрових валют лусне».

При цьому, як зазначає видання, різке зростання вартості багатьох криптовалют, яке спостерігається в цьому році, Пак Йон Чжи порівнює з феноменом тюльпаноманії в Нідерландах в 17-му столітті.

Інші поправки націлені на зміну чинних законів про податок на доходи і податок на прибуток підприємств з метою наділити уповноважені відомства можливістю припиняти будь-які спроби ухилення від податків з криптовалютних транзакцій.

Очікується, що свого остаточного вигляду законопроекти набудуть до кінця поточного місяця.

Слід зазначити, що в цьому році Південна Корея стала одним з найбільших криптовалютных ринків у світі. На сьогоднішній день на неї припадає близько 8,5% всіх обсягів торгівлі біткоїном, при тому що ціна першої криптовалюти на провідних біржах цієї країни вища майже на $150, ніж на американських майданчиках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
В Контексті Finance.ua