Роботодавців зобов'яжуть передбачати місця для людей старше 45 років


Роботодавців зобов'яжуть передбачати місця для людей старше 45 років

Всіх роботодавців, які використовують найману працю, чисельністю від 8 працівників і більше, зобов’яжуть передбачати робочі місця для людей віком від 45 років.

Про це розповів міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Що стосується гарантій людям, людям передпенсійного віку, в законі передбачили обов’язок всіх роботодавців, які використовують найману працю, чисельністю від 8 працівників і більше, обов’язково передбачати місця для людей віком від 45 років”, – повідомив міністр.

Рева додав, що механізми контролю за цим будуть прописані і право контролю буде передано Державній службі праці і тим органам, які здійснюють контроль за дотриманням законодавства про працю.

Щодо стажу, необхідного для виходу на пенсію в 60 років, то, зі слів міністра, протягом 3 років всі, у кого його немає, отримуватимуть спеціальну державну допомогу до того часу, поки їм не почнуться пенсійні виплати.

“Тобто всі, у кого є 15 років страхового стажу, але немає 25-ти, будуть звертатися до органів соціального захисту населення, і їм буде призначатися ця допомога”, – уточнив він.

Довідка Finance.UA:

  • Кабмін пропонує Раді передбачити підвищення страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років в 2018 році і до 35 років щорічно до 2028 року.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Рейтинг популярності матеріалу «Роботодавців зобов'яжуть передбачати місця для людей старше 45 років» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua