Дефіцит персоналу в Японії в травні досяг максимуму за 43 роки


Дефіцит персоналу в Японії в травні досяг максимуму за 43 роки

На кожних 10 японців, які активно шукають роботу, в травні припадало майже 15 вакансій, дефіцит персоналу в країні досяг максимуму з лютого 1974 року, свідчать дані міністерства охорони здоров’я, праці та соціального забезпечення.

Співвідношення кількості вакансій і претендентів в травні підвищилося третій місяць поспіль – на 0,01 процентного пункту, до 1,49%. Індикатор перевищив значення, що спостерігалися на початку 1990-х років, під час буму японської економіки.

Дані говорять про проблеми японської економіки, що посилюються в зв’язку зі старінням і скороченням населення. Кількість пропозицій роботи в минулому місяці знизилася на 0,1%, але кількість японців, які претендують на них, скоротилася набагато помітніше – на 0,9%. Найбільше співробітників бракує в промисловості, на транспорті і на пошті.

Разом з тим рівень безробіття в Японії зріс у травні до 3,1% з поправкою на сезонні коливання з 2,8% в квітні, оголосило в п’ятницю міністерство внутрішніх справ і зв’язку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua