Японія переведе частину держсервісів на блокчейн


Японія переведе частину держсервісів на блокчейн

З наступного року Японія почне тестувати систему розподіленого реєстру для реєстрації тендерних заявок. У найближчому майбутньому країна планує використовувати блокчейн для захисту даних про робомобілі, електростанції та інші критично важливі об’єкти інфраструктури.

Міністерство внутрішніх справ і комунікацій Японії буде тестувати систему обробки державних тендерів на базі блокчейна. Випробування розпочнуться в наступному бюджетному році і триватимуть до березня 2018. Уряд сподівається, що розподілений реєстр забезпечить безпеку даних і скоротить витрати.

Технологія блокчейна дозволяє реєструвати і зберігати дані в захищеному реєстрі, доступ до якого мають усі учасники операції. Підробити дані в системі практично неможливо, бо всі зміни відслідковуються. Через прозорість та безпеку блокчейном вже зацікавилися великі фінансові корпорації та держслужби деяких країн.

Японські чиновники сподіваються, що переведення тендерних заявок на блокчейн принесе користь і уряду, і приватним підприємствам. Компаніям не доведеться збирати документи по різних інстанціях. Відомство, яке оголошує тендер, зможе самостійно отримувати необхідні дані в електронному вигляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Японія переведе частину держсервісів на блокчейн» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua