Найбільша в світі вугільна компанія закриє 37 шахт


Найбільша в світі вугільна компанія закриє 37 шахт

Coal India закриє 37 шахт, які становлять приблизно 9% всіх вугільних шахт компанії, до березня 2018 року, що, за даними видання CleanTechnica, дозволить компанії заощадити близько $124 млн. Після цього Coal India збирається перейти на сонячну енергетику і встановити в Індії не менше 1 ГВт нових сонячних потужностей.

Незважаючи на те, що вугілля все ще залишається другим за популярністю в світі джерелом енергії, його частка в світовій структурі енергоспоживання знижується вже три роки поспіль: у 2014 році вона знизилася на 0,3%, в 2015-му – на 2,6% , а в 2016-му – на рекордні 6,2%. Водночас споживання відновлюваної енергії торік зросло на 14,1%, причому більше половини цього зростання припадає на вітряну енергетику, а приблизно третина – на сонячну.

На тлі швидкого зростання ринку відновлюваної енергетики вугільна промисловість поступово вмирає. Про вилучення інвестицій в традиційну енергетику в цьому році повідомив найбільший німецький банк Deutsche Bank. Аналогічний захід потім підтримав парламент Ірландії, а уряди деяких країн, включаючи Францію, Великобританію і Нідерланди, найближчим часом закриють всі вугільні електростанції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування