5400
Рейтинг надійності автомобілів 2017 очолили відразу дві південнокорейські марки
— Технології&Авто
Рейтинг надійності автомобілів 2017 очолили відразу дві південнокорейські марки – Kia і Genesis.
В кінці списку опинилися Fiat, Volvo і Jaguar. За результатами опитування автовласників, у них найчастіше виникають несправності протягом перших 3-х місяців експлуатації. Найчастіше мова йде про так звані «глюки» з мультимедіа та електронікою.
Тим не менш, в середньому по індустрії в 2017-му році зафіксована мінімальна середня кількість несправностей – 97 дефектів на 100 автомобілів. Це рекордно низький показник за всю історію проведення досліджень J. D. Power.
Як відзначають в американській компанії, 27 з 33 брендів, зазначених у рейтингу, поліпшили якість своїх машин порівняно з 2016-м роком.
Як результат, задоволеність клієнтів новими автомобілями за 90 днів експлуатації після купівлі зросла на 8% (в порівнянні з 2016-м). Також у звіті агентства йдеться, що за останні три роки якість нових авто істотно покращилася.
За матеріалами: autocentre.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Їзда без автокрісла: чи має значення вік дитини
ТОП-5 дизельних авто, які найчастіше ламаються — думка експертів (фото)
Електромобіль BMW i3 нового покоління вийде у 2026 році на базі «New Class»
Acura RSX дебютував як кросовер
Тепер у WhatsApp можна планувати групові дзвінки
Дебютував лімітований Rolls-Royce Brabus з екстравагантнии дизайном (фото)