Результати стрес-тесту: Найбільші банки в США зможуть витримати сильну рецесію


Результати стрес-тесту: Найбільші банки в США зможуть витримати сильну рецесію

Найбільші банки, що працюють в США, мають сильний рівень капіталу і зможуть продовжувати кредитування навіть в умовах суворої рецесії, йдеться в повідомленні Федеральної резервної системи (ФРС).

Американський ЦБ опублікував першу частину щорічних стрес-тестів – перевірок відповідно до закону про фінансову реформу Додда-Френка (DFAST). Друга частина буде оприлюднена на наступному тижні.

Цього року Федрезерв проводив перевірку 34 банків в порівнянні з 33 торік, в список додався CIT Group.

Їх сукупний збиток складе $383 млрд у рамках сценарію, який ФРС назвала “вкрай несприятливим”: безробіття на рівні 10%, падіння ринку комерційної нерухомості на 35% і стресова ситуація на кредитних ринках.

Як йдеться в повідомленні ФРС, банки створили більш значні “подушки безпеки” проти спадів, подібних до того, що був під час фінансової кризи 2008 року, і зможуть утримати зведений коефіцієнт достатності основного базового капіталу (Tier 1) на рівні 9,2% в рамках песимістичного сценарію проти мінімальної вимоги регулятора в 4,5%. У 2016 році показник був на позначці 8,4%.

Те, що всі великі банки виконали вимоги до капіталу і пройшли першу частину стрес-тестів, вказує на ймовірність затвердження планів більшості фінустанов щодо виплат акціонерам у вигляді дивідендів і викупу акцій. Ці плани є предметом другого раунду стрес-тестування ФРС – Comprehensive Capital Analysis and Review (CCAR), підсумки якого будуть оприлюднені 28 червня після закриття американських бірж.

Минулого року всі банки, крім Deutsche Bank і Banco Santander, успішно пройшли другий раунд і отримали дозвіл на виплати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua