Позичальники банку "Михайлівський" погодилися на реструктуризацію кредитів - ФГВФО


Позичальники банку "Михайлівський" погодилися на реструктуризацію кредитів - ФГВФО

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє, що позичальники банку “Михайлівський” погодилися на реструктуризацію кредитів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

Як свідчить статистика, з моменту введення умов реструктуризації по більш ніж 42,5 тис. кредитних договорів була здійснена оплата, яка є підтвердженням акцепту позичальниками умов реструктуризації.

“Майже 4 тис. позичальників протягом квітня-травня поточного року повністю виконали свої зобов’язання перед банком. Інформація про це передана в бюро кредитних історій для відображення в кредитних історіях таких позичальників”, – повідомляє фонд.

Зараз йде період, протягом якого фізичні особи-позичальники банку “Михайлівський” можуть приєднатися до умов договору про реструктуризацію, тобто акцептувати публічну пропозицію банку.

Умови зазначеної реструктуризації були визначені виконавчою дирекцією Фонду гарантування після поновлення законних прав банку “Михайлівський” як кредитора по раніше уступлених кредитних договорах.

На думку Фонду, умови реструктуризації є прийнятнішими для позичальників, бо не стягується плата за обслуговування рахунку, комісія, страхові платежі тощо.

Завдяки цьому сукупна вартість кредиту при реструктуризації знижена і становить від 36% до 60% річних (по простроченій заборгованості), в той час як при стандартних умовах така плата досягала 85-95%, а в окремих випадках і 220% річних.

Довідка Finance.UA:

 • Банк “Михайлівський” віднесений до категорії неплатоспроможних 23 травня 2016 року.
 • У липні Фонд гарантування вкладів почав ліквідацію банку.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua