Nokia представила два нових медичних продукти


Nokia представила два нових медичних продукти

В цьому році компанія Nokia повідомила, що медичні пристрої Withings будуть поступово переведені під марку Nokia. Тепер сімейство цих продуктів завершило ребрендинг і доступно під новим ім’ям, причому з деякими істотними відмінностями. Перш за все, були представлені два нових продукти.

Це ваги Nokia Body, які доповнять доступні раніше продуті Withings, які отримали нові імена: Withings Body, що оцінюють повноту тіла, стали називатися Nokia Body Plus, а Withings Body Cardio, які вміють також оцінювати стан серцево-судинної системи, тепер називаються Nokia Body Cardio.

Другий новий продукт – BPM +, м’якша і портативна версія тонометра Withings. Якщо стара версія мала щільний пластиковий манжет, який слід було обернути навколо руки, то в BPM + використовується більш м’який матеріал. Це не тільки зручніше у використанні, але і робить пристрій компактнішим. Nokia відзначає, що BPM +, як майже будь-який сучасний тонометр, вимірює систолічний та діастолічний тиск, а також частоту серцебиття. Вартість приладу – $130.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua