Razer планує підняти з колін мобільний геймінг


Razer планує підняти з колін мобільний геймінг

Американська компанія Razer у багатьох асоціюється в першу чергу з ігровими девайсами для геймерів, такими як комп’ютерні миші і килимки для них, навушники, клавіатури та інше.

Але останнім часом вона істотно розширила спектр своєї діяльності. Компанія продає спортивні браслети і всерйоз взялася за випуск ігрових ноутбуків, постійно розширюючи лінійку і пропонуючи нові моделі. У минулому Razer придбала компанію Ouya, що випустила в 2013 році досить перспективну ігрову консоль під управлінням Android, яка так і не стала популярною. Також Razer недавно купила стартап Nextbit, який створив «хмарний» смартфон Robin. Тепер з’ясувалося, що Razer має намір підняти з колін мобільний геймінг.

Під час інтерв’ю з South China Morning Post генеральний директор Razer Мін-Лян Тан заявив, що мобільні ігри стануть величезною частиною їхнього бізнесу в майбутньому. Він нагадав, що до них ніхто не робив ноутбуків, націлених цілком і повністю на ігри.

«Зараз я не бачу жодного мобільного пристрою або програмної платформи, які б дійсно задовольняли потреби мобільного геймера», – заявив Мін-Лян Тан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування