Moody's дав прогноз по банківській системі України


Moody's дав прогноз по банківській системі України

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s зберігає стабільний прогноз по банківській системі України.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

Moody’s зберіг свій стабільний прогноз по банківській системі України, що відображає очікування агентства щодо відновлення економіки і скорочення проблемних кредитів.

“Поки загальний обсяг проблемних активів українських банків буде залишатися високим, стійке зростання ВВП буде залежати від їх фінансових показників і приведе до поступового скорочення непрацюючих кредитів”, – говорить аналітик Moody’s Лев Дорф.

Агентство очікує, що банки повернуться до прибуткової діяльності в 2017 році на тлі більш низьких витрат на надання послуг.

Moody’s очікує, що рівень проблемних кредитів українських банків знизиться до 50% протягом наступних 2 років після рекордного рівня 60% в 2016 році.

“Більшість проблемних кредитів вже зарезервовані”, – зазначило Moody’s.

На думку агентства, фінансування і ліквідність для українських банків будуть залишатися стабільними, підтримуватися зростанням депозитів, помірним зростанням кредитів і зниженням залежності від оптової торгівлі.

Як повідомляли Українські Новини, Національний банк вважає ключовими ризиками фінансового сектора значну присутність держави в банківському секторі і високу частку непрацюючих кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування