Ілон Маск запропонував меру Лос-Анджелеса створити під містом мережу тунелів


Ілон Маск запропонував меру Лос-Анджелеса створити під містом мережу тунелів

Глава Tesla і SpaceX Ілон Маск обговорив з мером Лос-Анджелеса Еріком Гарсетті будівництво мережі високошвидкісних тунелів під містом, повідомляє TechCrunch. Так підприємець має намір вирішити проблему пробок.

«У мене відбулася плідна розмова з мером Лос-Анджелеса з приводу мережі (підземних) тунелів для автомобілів, велосипедів і пішоходів. Дозвіл отримати важче, ніж реалізувати технологію», – розповів мільярдер в своєму Twitter.

Наскільки просунулися переговори Маска і глави міста, не уточнюється. Маск зазначив, що побудувати тунелі і реалізувати проект, швидше за все, буде легше, ніж отримати необхідні дозволи. Саме тому обговорення з регуляторами навіть на такому ранньому етапі настільки важливі, підкреслив він.

В рамках своєї компанії The Boring Company підприємець пропонує прорити під містом мережу високошвидкісних тунелів, щоб вирішити проблему міських пробок. Згідно з проектом, автомобіль за допомогою спеціальної платформи буде спускатися в тунель і через мережу таких тунелів доставлятися до певної точки міста. Підземними коридорами автомобіль буде пересуватися не сам, а на тій же електричній платформі з максимальною швидкістю приблизно в 200 км/год.

Мільярдер вперше показав проект підземних тунелів в кінці квітня. Глава Tesla і SpaceX тоді зізнавався, що проведений в пробках час «зводить його з розуму». У травні компанія продемонструвала також, як будуть виглядати підземні автобуси. Зараз The Boring Company будує тунель під офісом SpaceX, але щоб протягнути його за межі території підприємства, необхідний дозвіл влади міста.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ілон Маск запропонував меру Лос-Анджелеса створити під містом мережу тунелів» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua