Споживчі настрої українців знову погіршилися - дослідження


Споживчі настрої українців знову погіршилися - дослідження

Індекс споживчих настроїв в Україні в травні 2017 року збільшився на 3,2 пункту в порівнянні з квітнем 2017 року – до 58. Такі дані містяться в дослідженні GfK Ukraine.

При цьому індекс очікуваного розвитку економіки в найближчий рік в травні зріс на 10,8 пункту в порівнянні з квітнем і склав 56,1 пункту, а індекс очікуваного розвитку економіки в найближчі 5 років знизився на 2,3 пункту – до 69,2.

Індекс очікуваних змін особистого матеріального становища зріс на 5,4 пункту – до 62,3, а індекс доцільності великих покупок знизився на 2,7 пункту і склав 54,7.

Індекс інфляційних очікувань знизився на 2,8 пункту – до 181,1. “У травні 2017 року значення індексу особистого матеріального становища, очікуваних змін особистого матеріального становища та розвитку економіки в найближчий рік досягли максимального рівня за останні 2 роки (з травня 2015 року).

Водночас, індекс очікуваної динаміки безробіття зафіксований на мінімальному рівні. Цей результат свідчить, що сприйняття громадянами стану справ в економіці покращується, а кризовий час пройдено”, – йдеться в дослідженні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування