Україна планує налагодити експорт літаків Ан-148 і Ан-158 ще в одну країну


Україна планує налагодити експорт літаків Ан-148 і Ан-158 ще в одну країну

Україна розробляє плани щодо забезпечення казахських авіакомпаній пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-158.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Зокрема, буде розроблений план заходів щодо забезпечення авіакомпаній і зацікавлених структур Республіки Казахстан регіональними реактивними пасажирськими літаками Ан-148 і Ан-158, а також щодо забезпечення авіаперевезень надважких і великогабаритних вантажів. “Досягнуто домовленості активізувати взаємодію ДК “Укрспецекспорт” і ТОВ “Казахстанська авіаційна промисловість” зі створення на базі Авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування літаків сімейства “Антонов”.

Плануємо завершити узгодження проекту Угоди між КМУ та Урядом Казахстану про виробничу кооперацію в авіабудуванні і підготувати її до підписання”, – підкреслив Геннадій Зубко. Крім літаків, Україна запропонувала Казахстану новий вертолітний двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В, а також можливість капітального ремонту двигунів сімейства Д-36 і двигунів ТВ3-117.

Довідка Finance.UA

  • Раніше повідомлялося, що ринок збуту Ан-178 може скласти близько 800 літаків протягом 10-12 років.
  • Середня ціна одного літака становить 40 млн доларів. На даний момент вже є оплачене замовлення на десять машин від Азербайджану, ще 30 літаків планує закупити Саудівська Аравія.
  • ДП “Антонов” опублікував відео демонстраційного польоту АН-70.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування