Bain Capital і японські інвестори хочуть викупити напівпровідниковий бізнес Toshiba за $19 млрд


Bain Capital і японські інвестори хочуть викупити напівпровідниковий бізнес Toshiba за $19 млрд

Консорціум інвесторів, що включає американський фонд прямих інвестицій Bain Capital, японську держкорпорацію Innovation Network Corp. of Japan (INCJ), а також Development Bank of Japan, запропонував близько 2,1 трлн ієн ($19 млрд) за підрозділ Toshiba з випуску чипів пам’яті, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Той факт, що до консорціуму входять японські держкорпорація і держбанк, є ключовим для схвалення угоди регуляторами Японії, зазначають джерела.

За їхніми словами, Bain також веде переговори з інвесткомпанією KKR & Co., яка також може увійти до консорціуму.

Провідним претендентом на купівлю напівпровідникового бізнесу Toshiba в даний час є американський чіп-мейкер Broadcom Ltd., який запропонував за цей бізнес близько 2,2 трлн ієн.

Рада директорів Toshiba провела засідання для обговорення пропозицій, що надійшли, і планує вибрати покупця до кінця червня.

Продаж японською компанією напівпровідникового бізнесу ускладнюється запереченнями її партнера щодо СП Western Digital, яка оспорює право Toshiba продати операції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування