Скоротити смертність в ДТП на 50%: Кабмін затвердив стратегію підвищення безпеки на дорогах


Скоротити смертність в ДТП на 50%: Кабмін затвердив стратегію підвищення безпеки на дорогах

Кабінет міністрів України затвердив стратегію підвищення рівня безпеки на дорогах на 2018-2020 роки, яка дозволить на 50% скоротити смертність на дорогах.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу.

«Спільно з «Укравтодором» ми розробили план дій, який ґрунтується на Стратегії безпеки руху – 2020. Сюди входять інженерні стандарти – стандарти проектування будівництва і безпеки на дорогах, порятунок – швидка медична допомога після аварії, правоохоронний контроль – контроль швидкості, технічного стану транспортного кошти, навчання – формування поведінки водіїв і пішоходів. До 2020 року ми повинні мінімум на 50% скоротити смертність на дорогах», – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян, представляючи постанову.

За його словами, смертність на дорогах в Україні залишається найвищою серед європейських країн.

«У 2016 році ми маємо 3,5 тис. смертей на дорогах, збитки економіки – в розмірі 4 млрд грн, а це 1,5% – 2% ВВП країни. Ця статистика трохи краща, ніж у 2015 році, коли було близько 5 тис. смертей», – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування