0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китай поступово переходить до автономного транспорту


Китай поступово переходить до автономного транспорту

Китай, який лідирує у продажах електромобілів, планує захопити лідерство і в експлуатуванні безпілотних технологій. Уряд оголосив про старт ступінчастої програми по переходу до автономного транспорту.

Першим етапом цієї програми стане обов’язкове впровадження різних бортових асистентів і систем допомоги водієві в автомобілі, що виробляються. Результатом першого кроку має стати те, що половина нових автомобілів до 2020 року вже буде володіти елементами автономності.

Згідно з тим же планом, більш досконалий і складний автономний транспорт заповнить вулиці китайських міст до 2025 року. Паралельно з цим загальний рівень автомобілів з елементами автономного управління досягне 80%. Китай – це найбільший автомобільний ринок. І нові правила вплинуть не тільки на місцевих виробників. Закордонним компаніям також доведеться підлаштовуватися під них. Великі автовиробники та постачальники обладнання вже нарощують зусилля для проведення випробувань у Китаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування