Ціни на нафту продовжують зниження


Ціни на нафту продовжують зниження

Ціна нафти знижується в середу вранці, оскільки інвестори відіграють дані Американського інституту нафти (API) про зростання запасів “чорного золота” в США, свідчать дані торгів.

Станом на 7.39 за київським часом вартість серпневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,86%, до 48,30 долара за барель. Ціна липневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зменшувалася на 1,01% – до 45,99 долара за барель.

Згідно зі звітом API, запаси нафти в США за тиждень по 9 червня несподівано зросли на 2,75 мільйона барелів, до 511,4 мільйона барелів. При цьому аналітики очікували зниження запасів на 2,7 мільйона.

Водночас підтримують зниження нафтових цін дані червневої доповіді ОПЕК про зростання видобутку нафти країн організації на 336,1 тисячі барелів на день в порівнянні з квітнем – до 32,139 мільйона барелів на добу. “Прогнози з приводу (цін – ред.) на нафту залежать від ефективності скорочення видобутку ОПЕК і збільшення запасів в США”, – наводить агентство Рейтер слова аналітика Rivkin Securities Вільяма О’Локліна (William O’Loughlin).

ОПЕК і кілька країн, що не входять до організації, домовилися в кінці 2016 року в Відні про скорочення свого видобутку нафти сумарно на 1,8 мільйона барелів на добу з жовтневого рівня, з яких 300 тисяч припадають на Росію. Угода була укладена на перше півріччя 2017 року з можливістю продовження. У травні термін її дії було продовжено на дев’ять місяців – до кінця березня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування