Казахстан реструктуризував 21-річний борг Грузії


Казахстан реструктуризував 21-річний борг Грузії

Угода про повторну реструктуризацію боргу Грузії перед Казахстаном, на підставі якої його обсяг скоротився з $27,77 млн до $25,48 млн, підписали у вівторок в Астані перший віце-прем’єр, міністр фінансів Грузії Дмитро Кумсішвілі і міністр фінансів Казахстану Бахит Султанов.

Як вказано в повідомленні Мінфіну Грузії, погашення цього боргу, який був узятий в 1996 році у вигляді кредиту і підпадає під другу угоду Грузії з Паризьким клубом про реструктуризацію зовнішньої заборгованості країни, буде здійснюватися в період до 2025 року.

“Переговори про реструктуризацію боргу перед Казахстаном велися з 2001 року і завершилися в 2016 році, на підставі чого казахстанська сторона погодилася, щоб обслуговування боргу відбувалося на вигідних для Грузії умовах”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Казахстан є одним з великих торгових партнерів і інвесторів Грузії. За останні 10 років казахстанські компанії інвестували в економіку Грузії близько $400 млн, в основному в сферу енергетики, портову і туристичну інфраструктуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua