Банк Франції підвищив прогнози зростання економіки на 2017-2018 рр.


Банк Франції підвищив прогнози зростання економіки на 2017-2018 рр.

Банк Франції підвищив прогнози економічного зростання на 2017-2018 рр., знизивши, при цьому, прогноз інфляції на наступний рік.

Згідно з оцінками французького ЦБ, ВВП Франції в поточному році збільшиться на 1,4%, в наступному – на 1,6%. Попередні прогнози Центробанку оцінювали економічний підйом відповідно в 1,3% і 1,4%.

“Економічне зростання у Франції продовжує посилюватися, – заявив глава Центробанку Франсуа Віллеруа де Гало в інтерв’ю Radio Classique. – Настільки істотного підйому ми не бачили протягом п’яти років”.

Банк Франції зберіг прогноз зростання споживчих цін, що розраховуються за стандартами Євросоюзу, на поточний рік на рівні 1,2%, проте знизив прогноз інфляції на 2018 рік на 0,2 процентних пункту – до 1,2%.

У 2019 показник інфляції, як очікується, досягне 1,4%.

У Центробанку зазначають, що прогнози не враховують потенційні реформи ринку праці, обіцяні новим президентом Франції Еммануелем Макроном.

Безробіття в країні, за оцінками ЦБ, в цьому році зменшиться до 9,7% з 10,1% в минулому році і знизиться до 9,6% в 2018 році.

Внутрішній попит робитиме менш істотний внесок у зростання ВВП в цьому і наступному році, йдеться в огляді французького ЦБ. При цьому Франція, як очікується, виграє від посилення темпів глобального економічного зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування