Долар стабільний до євро у четвер, ієна дорожчає


Долар стабільний до євро у четвер, ієна дорожчає

Курс долара США стабільний до євро в очікуванні закінчення червневого засідання Європейського центрального банку (ЄЦБ), ієна дорожчає на чутках, що Банк Японії може повідомити ринки про підготовку стратегії згортання стимулюючої програми.

Пара євро/долар торгується до 9:50 мск на рівні $1,1256 у порівнянні з $1,1257 на закриття ринку в середу.

Курс долара до ієни становить 109,57 ієни проти 109,82 ієни напередодні. Євро до ієни опустився до 123,34 ієни з 123,62 ієни в середу.

Експерти не очікують будь-яких змін у грошово-кредитній політиці банку, при цьому напередодні джерела повідомили, що керівництво ЄЦБ знизить прогнози інфляції на поточний і наступні два роки.

Ряд аналітиків, включаючи представників Bank of America, очікують, що М. Драгі у своїй промові відмовиться від традиційного формулювання про те, що Центробанк готовий знизити ключові ставки в разі необхідності. Також він може вказати на стабілізацію ризиків для прогнозів зростання ВВП єврозони.

Зростання курсу ієни викликане повідомленнями джерел про те, що керівництво Банку Японії може повідомити про проведення тестів, покликаних виявити можливі наслідки закінчення стимулюючої програми. Таким чином, ЦБ дасть зрозуміти, що тримає ситуацію під контролем і розглядає всі варіанти розвитку подій, проте не стане лякати ринки ймовірністю швидкої відміни стимулів.

“Новина про Банк Японії надала підтримку єні в парі з доларом, – говорить аналітик ANZ Banking Group Хун Го. – Однак я не думаю, що цей ефект триватиме довго. Центробанк проявляє далекоглядність, говорячи про наявність у нього планів щодо виходу зі стимулюючої програми, проте це не означає, що керівництво ЦБ піде на такий крок в найближчому майбутньому”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування