Toshiba підтвердила готовність продати бізнес з випуску чипів


Toshiba підтвердила готовність продати бізнес з випуску чипів

Японський концерн Toshiba Corp. підтвердив готовність і наявність у нього права продати підрозділ з випуску чіпів пам’яті, відкинувши заперечення свого партнера з СП Western Digital Corp..

Як повідомлялося, Western Digital вирішила, що продаж підрозділу Toshiba порушить умови договору про спільне підприємство, що діє між двома компаніями. Минулого року Western Digital придбала за $15,8 млрд SanDisk Corp., яка була партнером Toshiba у виробництві мікросхем, і ця роль перейшла до Western Digital.

Японська влада відмовилася втручатися в суперечку двох компаній, надавши їм можливість самим подолати розбіжності.

У середу Toshiba направила лист керівнику юридичної служби Western Digital, де вказується, що обсяг активів СП становить менше ніж 5% всіх активів напівпровідникового підрозділу Toshiba.

Крім того, СП володіє виключно виробничим обладнанням, тоді як підрозділ Toshiba з випуску чіпів в цілому володіє виробничими потужностями, земельними ділянками та інтелектуальною власністю, зазначають у Toshiba.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua