Під час анексії Криму місцева "самооборона" вивезла зі сховища Ощадбанку 300 кг золота


Під час анексії Криму місцева "самооборона" вивезла зі сховища Ощадбанку 300 кг золота

Під час анексії Криму представники місцевої “самооборони” вивезли зі сховища Ощадбанку 300 кг золота.

Про це повідомив глава правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв’ю “Громадському”.

“Пам’ятаєте, як в 2014 році ми публічно повідомляли коли зі сховища Ощадбанку вилучили понад 30 млн гривень? Приїхали, забрали, повезли в невідомому напрямку. Прикрившись так званою кримською владою, за сприяння на той момент офіційних посадових осіб від нашого відповідача Російської Федерації. Це все було зафіксовано. А 300 кілограмів золота, які були вивезені так само з Ощадбанку? І це лише окремі епізоди, представлені на розгляд трибуналу. І не тільки надані – трибунал все розглянув”, – повідомив Пишний.

За словами Пишного, вивезенням коштів займалися представники місцевої “самооборони”.

“Там була ціла група осіб, я прізвища зараз не згадаю. Він був радником на той момент віце-прем’єр-міністра Криму – Таміргаліева, були представники, які називали себе кримською самообороною, але все це було за сприяння тих сил, які, починаючи з березня місяця, тероризували Ощадбанк, що знаходилися на його території і не давали нормально працювати, залякували людей”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Рейтинг популярності матеріалу «Під час анексії Криму місцева "самооборона" вивезла зі сховища Ощадбанку 300 кг золота» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua