Єврокомісар Хан назвав перспективні для інвестицій галузі в Маріуполі


Єврокомісар Хан назвав перспективні для інвестицій галузі в Маріуполі

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів щодо розширення Йоханнес Хан назвав перспективні для інвестицій галузі в місті Маріуполь Донецької області. Про це він розповів журналістам під час перебування в Маріуполі, відповідаючи на питання про найбільш привабливі сектори економіки в місті, в які готові інвестувати країни Європейського Союзу.

“По-перше, це металургія і все, що з цим пов’язано. Я також переконаний в тому, що, оскільки у вас є таке велике виробництво, то, відповідно, у вас також велика наукова база. Також виробництво двигунів, наприклад”, – сказав Хан.

Крім того, він зазначив, що “ваш регіон багатий сільськогосподарськими угіддями”. Відповідно, додав єврокомісар, “наприклад, виробництво харчових продуктів – це ще одна галузь”.

“І в середньостроковій, довгостроковій перспективі я б теж не недооцінював і потенціал туристичної сфери”, – зазначив Хан.

У свою чергу, віце-прем’єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко додав, що дуже важливо, щоб Україна сама пропонувала Європі, куди робити інвестиції.

Він висловив думку, що “найголовніше багатство, за яким прийде інвестор в Маріуполь, – це освічені люди, які можуть працювати на підприємствах і давати прибутки”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування