88
Медіамагнат Блумберг пожертвував ООН $15 млн на боротьбу зі зміною клімату
— Світ
Американський мільярдер Майкл Блумберг передав в ООН $15 млн на зусилля спрямовані на боротьбу зі зміною клімату, повідомляє журнал “Форбс”.
Гроші будуть спрямовані на підтримку діяльності Виконавчого секретаріату Рамкової конвенції ООН щодо зміни клімату, “включаючи його роботу з надання допомоги країнам, які виконують свої зобов’язання в рамках Паризької угоди щодо зміни клімату від 2015 року”.
“Американці не виходять з Паризької угоди щодо клімату. Якраз навпаки – ми рухаємося вперед”, – заявив М.Блумберг, коментуючи свою ініціативу.
“Американці будуть поважати і виконувати Паризьку угоду… і Вашингтон не зможе зробити нічого, щоб нас зупинити”, – зазначив він.
75-річний екс-мер Нью-Йорк Блумберг входить в число найбагатших людей світу за версією “Форбс” зі статками $45,6 млрд. Він також торік був призначений офіційним посланцем ООН з питання зміни клімату.
Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про вихід Вашингтона з Паризької угоди щодо клімату, що було критично сприйнято багатьма світовими лідерами.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
росія переходить на бартерну торгівлю з Китаєм для обходу санкцій — Reuters
Китай пригрозив відповіддю на можливі мита НАТО через купівлю нафти рф
ТОП-10 найбезпечніших країн Європи: думка соло-мандрівника (інфографіка)
19-й пакет санкцій ще в процесі підготовки — Єврокомісія
Індія планує розбудувати залізницю на кордоні з Китаєм на випадок війни — Bloomberg
У США знизилося безробіття серед ІТ-фахівців, але робочі місця скорочуються