Нема "грошей і попиту": у Львові скорочують подачу гарячої води


Нема "грошей і попиту": у Львові скорочують подачу гарячої води

У Львові, окрім проблеми з вивезенням сміття, з’явилася ще одна. З сьогоднішнього дня, 2 червня, до початку наступного опалювального сезону буде скорочено режим подачі гарячої води. Вода, замість звичних 24 годин, буде надходити тільки з п’ятої ранку і до 11 вечора.

Сьогодні виконавчий комітет затвердив відповідне рішення.

За словами мера Львова, теплопостачальні підприємства міста ЛМКП “Львівтеплоенерго” та ЛКП “Залізничнетеплоенерго” опинилися в складній фінансовій ситуації. Держава, нібито, заборгувала їм відшкодування пільг і субсидій в сумі 250 млн. гривень. Водночас, наполягає на виплаті заборгованості за природний газ та нараховує їм санкції за несвоєчасну сплату.

“Якщо грошей не буде, то буде біда. З одного боку держава грошей не дає, а з іншого газовики вимагають оплати. А де взяти 250 мільйонів?” – нарікає мер Львова Андрій Садовий.

Крім цього, чиновники мерії підрахували, що в місті зріє тенденція до падіння кількості споживачів гарячої води.

“За останній рік по двох підприємствах на 29% зменшилася кількість споживачів. Практично 40% споживачів не споживають води взагалі, а приблизно 50% споживає в місяць до 1 м3. Це свідчить про високі наднормативні втрати підприємств”, – розповів начальник управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Нема "грошей і попиту": у Львові скорочують подачу гарячої води» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua