"Укрнафта" просить президента прийняти план якнайшвидшого оздоровлення компанії


"Укрнафта" просить президента прийняти план якнайшвидшого оздоровлення компанії

Найбільша нафтовидобувна компанія “Укрнафта” закликає Президента Петра Порошенка вплинути на Кабінет Міністрів для якнайшвидшого прийняття плану санації компанії.

Про це йдеться в листі компанії до Президента від 1 червня.

“Укрнафта” має законне право на продовження ліцензій, і держава зобов’язана захистити це право. Ми просимо доручити Кабінету Міністрів України негайно розпочати процес фінансового оздоровлення “Укрнафти”, що дозволить зберегти компанію і повернути кошти до державного бюджету”, – йдеться у зверненні.

У зверненні компанія вказує, що Державна служба геології та надр незаконно відмовляє “Укрнафті” у продовженні спеціальних дозволів, термін дії яких закінчується у 2017 році, чим фактично блокує видобуток нафти і газу.

За оцінками компанії, через дії регулятора “Укрнафта” вже в цьому році може втратити до 20% річного обсягу видобутку нафти і 50% в наступному році.

Служба відмовляється продовжувати спецдозвіл, посилаючись на податковий борг компанії, на даний момент він перевищує 13 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Укрнафта" просить президента прийняти план якнайшвидшого оздоровлення компанії» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua