Капіталізація блокчейн-платформи Ethereum перевищила $20 млрд


Капіталізація блокчейн-платформи Ethereum перевищила $20 млрд

За даними галузевого аналітичного агентства CoinMarketCap, ринкова капіталізація блокчейн-платформи Ethereum вперше перевищила $20 млрд.

Для порівняння: ринкова капіталізація Bitcoin становить приблизно $36 млрд, а у соціального сервісу Twitter цей показник за даними Нью-Йоркської фондової біржі за поточною оцінкою дорівнює $13,68 млрд. Варто зазначити, що ринкова вартість Ethereum вперше склала більше половини вартості платформи біткойн.

Вартість криптовалюти Bitcoin значно зросла за останній час і становить близько $2200 за одиницю, в той час як вартість одного «ефіру» (обмінної одиниці Ethereum, від англ. Ether) дорівнює $224. При цьому треба враховувати, що в даний час є в обороті близько 16,3 млн біткойнів, в той час як криптовалюта «ефір» налічує близько 92 млн одиниць.

Довідка Finance.UA:

  • Ethereum – відкрита платформа для створення децентралізованих блокчейн-сервісів і додатків, за допомогою якої можна створити власну криптовалюту, систему ідентифікації, платформу краудфандингу і т. д.
  • У лютому 2017 року було створено глобальний блокчейн-альянс Enterprise Ethereum Alliance (EEA) з метою розробки для корпоративного сегменту рішень на базі блокчейн-платформи Ethereum.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Капіталізація блокчейн-платформи Ethereum перевищила $20 млрд» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua